2014-2015 2 urteko gelako adaptazioa

SEPTIEMBREde 2014 / 2014ko IRAILA

Días 9 y 10 de septiembre / irailaren 9a eta 10a

1º Grupo / 1. Taldea ———- 10,00 – 10,45

2º Grupo / 2. Taldea ———- 11,00 – 11,45

3º Grupo / 3. Taldea ———- 12,00 – 12,45

Días 11 y 12 (ambos inclusive) / 11 eta 12 (biak barne)

1º Grupo / 1. Taldea ———- 10,00 – 11,15

2º Grupo / 2. Taldea ——— 11,30 – 12,45

Del 15 al 19 (ambos inclusive) / 15-etik 19-ra (biak barne)

Todo el Grupo / Talde osoa – 10,00 – 12,00

Del 22 al 26 (ambos inclusive) / 22-etik 26-ra (biak barne)

Todo el Grupo / Talde osoa – 09,00 – 12,00

OCTUBRE de 2014 / 2014ko URRIA

A partir del 29 de septiembre / irailaren 29-tik aurrera

Comenzará el comedor / jantokia hasiko da

Por la mañana / goizez (9:00 –12:20)

Por la tarde / arratsaldez (15:00 –16:50)

Los miércoles no tienen clase por la tarde /

Asteazkenero arratsaldean ez dute klaserik

ADAPTACIÓN EN LA CLASE DE 2 AÑOS

2014-2015 2 URTEKO GELAKO ADAPTAZIOA

GRUPO2 URTE A TALDEA

SEPTIEMBREde 2014 / 2014ko IRAILA

Días 9 y 10 / 9a eta 10a

1º Grupo / 1. Taldea ———- 10,00 – 10,45

ELENNE BARRIOS VALLEJOS

BEÑAT BELDARRAIN ERAÑA

MIKEL BERASATEGUI GARAY

ANTÓN CORTINA IZARRA

ABIGAIL GUZMÁN LAVIN

2º Grupo / 2. Taldea ———- 11,00 – 11,45

AMETS A. FREIRE ROMÁN

ADRIANA HERAS MIERES

ITXASO LINAZA BASTERRA

DIEGO LOZANO RODRÍGUEZ

JOSE PEDRO DA SILVA VIEIRA

JUDITH URRESTARAZU MARTÍNEZ

3º Grupo / 3. Taldea ———- 12,00 – 12,45

ERIKA SÁNCHEZ ZAFRA

IKER SANTIAGO ITURBE

EÑAUT SULABARRIA ROJAS

AITOR VÁZQUEZ BARREIRO

IBAI JAVIER WARNEZ GUTIERREZ

Días 11 y 12 (ambos inclusive) / 11 eta 12 (biak barne)

1º Grupo / 1. Taldea ———- 10,00 – 11,15

ELENNE BARRIOS VALLEJOS

BEÑAT BELDARRAI ERAÑA

MIKEL BERASATEGI GARAY

ANTÓN CORTINA IZARRA

AMETS A. FREIRE ROMÁN

ABIGAIL GUZMÁN LAVIN

ADRIANA HERAS MIERES

JUDITH URRESTARAZU MARTÍNEZ

2º Grupo / 2. Taldea ———- 11,30 – 12,45

ITXASO LINAZA BASTERRA

DIEGO LOZANO RODRÍGUEZ

JOSE PEDRO DA SILVA VIEIRA

ERIKA SÁNCHEZ ZAFRA

IKER SANTIAGO ITURBE

EÑAUT SULIBARRIA ROJAS

AITOR VÁZQUEZ BARREIRO

IBAI JAVIER WARNEZ GUTIERREZ

Del 15 al 19 (ambos inclusive) / 15-etik 19-era (biak barne)

Todo el Grupo / Talde osoa ——— 10,00 – 12,00

Del 22 al 26 (ambos inclusive) / 22-etik 26-ra (biak barne)

Todo el Grupo / Talde osoa ———- 09,00 – 12,00

ADAPTACIÓN EN LA CLASE DE 2 AÑOS

2014-2015 2 URTEKO GELAKO ADAPTAZIOA

GRUPO2 URTE B TALDEA

SEPTIEMBREde 2014 / 2014ko IRAILA

Días 9 y 10 / 9a eta 10a

1º Grupo / 1. Taldea ———- 10,00 – 10,45

JON ALONSO GUTIERREZ

ANDER ALTZIBAR ATIE

IGNACIO ARCARAZ FERNÁNDEZ

CARLA ARENAZA MAGDALENO

MIREN BILBAO GONZÁLEZ

2º Grupo / 2. Taldea ———- 11,00 – 11,45

RAZANE BOUASSAN

DANEL EGUEZ PEÑA

MIKEL VICENTE GAMARRA TEIXEIRA

LUCÍA GÓMEZ MATEO

ENERITZ LÓPEZ CALLEJA

3º Grupo / 3. Taldea ———- 12,00 – 12,45

ANDERSON J. NARVÁEZ MATEOS

BRUNO RENTERÍA SALAS

SALIOU SARR DIAW

RICARDO TERÁN AGUILERA

JUNE TREVILLA MORENO

Días 11 y 12 (ambos inclusive) / 11 eta 12 (biak barne)

1º Grupo / 1. Taldea ———- 10,00 – 11,15

JON ALONSO GUTIERREZ

ANDER ALTZIBAR ATIE

IGNACIO ARCARAZ FERNÁNDEZ

CARLA ARENAZA MAGDALENO

MIREN BILBAO GONZÁLEZ

RAZANE BOUASSAN

DANEL EGUEZ PEÑA

MIKEL VICENTE GAMARRA TEIXEIRA

2º Grupo / 2. Taldea ———- 11,30 – 12,45

LUCÍA GÓMEZ MATEO

ENERITZ LÓPEZ CALLEJA

ANDERSON J. NARVÁEZ MATEOS

BRUNO RENTERÍA SALAS

SALIOU SARR DIAW

RICARDO TERÁN AGUILERA

JUNE TREVILLA MORENO

Del 15 al 19 (ambos inclusive) / 15-etik 19-era (biak barne)

Todo el Grupo / Talde osoa ——— 10,00 – 12,00

Del 22 al 26 (ambos inclusive) / 22-etik 26-ra (biak barne)

Todo el Grupo / Talde osoa ———- 09,00 – 12,00

ADAPTACIÓN EN LA CLASE DE 2 AÑOS

2014-2015 2 URTEKO GELAKO ADAPTAZIOA

GRUPO2 URTE C TALDEA

SEPTIEMBREde 2014 / 2014ko IRAILA

Días 9 y 10 / 9a eta 10a

1º Grupo / 1. Taldea ———- 10,00 – 10,45

GORKA CAJACURI VILLARROEL

IKER CAMINERO DE ELEJOSTE

HUBER DANIEL CANTERO LÓPEZ

SHEILA CHEN

MARCOS FRAILE BEAUCOURT

2º Grupo / 2. Taldea ———- 11,00 – 11,45

NAHIA FRÍAS RECIO

LUCÍA GÁRATE JIMÉNEZ

ALAIN HERNÁNDEZ CASTRESANA

GUILLERMO LLAGUNO MONTOYA

MARIANA NANCLARES ANGULO

3º Grupo / 3. Taldea ———- 12,00 – 12,45

NICOLE MINTEGUI PINEDA

JON PEÑA HERNÁNDEZ

IBAN QUEMADA KLIMOV

PERU RODRÍGUEZ-ESCUDERO ANDRÍO

EVA VÁZQUEZ BARREIRO

Días 11 y 12 (ambos inclusive) / 11 eta 12 (biak barne)

1º Grupo / 1. Taldea ———- 10,00 – 11,15

GORKA CAJACURI VILLARROEL

IKER CAMINERO DE ELEJOSTE

HUBER DANIEL CANTERO LÓPEZ

SHEILA CHEN

MARCOS FRAILE BEAUCOURT

NAHIA FRÍAS RECIO

LUCÍA GÁRATE JIMÉNEZ

ALAIN HERNÁNDEZ CASTRESANA

2º Grupo / 2. Taldea ———- 11,30 – 12,45

GUILLERMO LLAGUNO MONTOYA

MARIANA NANCLARES ANGULO

NICOLE MINTEGUI PINEDA

JON PEÑA HERNÁNDEZ

IBAN QUEMADA KLIMOV

PERU RODRÍGUEZ-ESCUDERO ANDRÍO

EVA VÁZQUEZ BARREIRO

Del 16 al 20 (ambos inclusive) / 16-etik 20-era (biak barne)

Todo el Grupo / Talde osoa ——— 10,00 – 12,00

Del 23 al 27 (ambos inclusive) / 24-etik 28-ra (biak barne)

Todo el Grupo / Talde osoa ———- 09,00 – 12,00

Errankizunak itxitak